DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

aktuálně

Vítejte na stránce clubtennishranice.wbs.cz v sekci aktuálně

tak už nám začala nová venkovní sezóna 2015. Vzhledem k tomu, že hrajeme jak oblastní soutěž v tenise nad 40 let a  klasickou hranickou soutěž neregistrovaných, tak to bude náročná sezóna.

Vše nej do nového rocku 2015

Gajdoš s Jančíkem vítězové vojenského turnaje.
Ve středu se konal již 10. ročník tenisového turnaje velitele posádky Olomouc ve čtyřhře ve Vésce u Olomouce.
Hrál se samostatně turnaj VIP a posádkový turnaj.
V kategorii VIP se stali vítězi Gajdoš Vladislav (Club tennis Hranice) a generál Jančík Jiří z Brna, druhé místo obsadili Lacina (Hranice), Kaštil a třetí skončili Dočkal,Fešar.
V posádkovém turnaji zvítězil Mázik Ivo (Hranice) s Padrtkou, druhé místo patřilo Beranovi Josefovi (Hranice) s Budíkem.
V tzv. superfinále o putovní pohár velitele posádky se střetli vítězové obou turnajů.
Gajdoš Vladislav s generálem Jančíkem Jiřím neprohráli na turnaji ani jediný zápas a zvítězili i v superfinále.
Stali se tak celkovými vítězi a odnesli si krásný putovní pohár.
Dokonalá organizace, skvělý cetering a pohoda na kurtu i mimo něj zaručuje , že se všichni účastníci těší na následující ročník.
zdroj:CTH

4.kolo OS Neregistrovaných

CTH Hranice veteráni-TK Veselíčko 5:0

Za ideálního počasí na kurtech Slovanu Teplice došlo k očekávanému duelu mezi oběma vyrovnanými týmy Hranic a Veselíčka, výsledek ovšem jednoznačně vyzněl pro Hranické.
Úvodní singl mezi domácí zápasovou jedničkou Ivanem Kobertem a hostujícím Tomášem Andrlem nabídl skvělý tenis a oba hráči předváděli maximum co dokáží. Začátek byl vyrovnaný, soupeři si vyhrávali servisy, ale od stavu 3:3 se Tomášovi podařilo Ivana breaknout a získal slibné vedení 6:3. Za tohoto stavu Ivan maximálně zpřesnil hru, vyrovnal na 6:6 a do stavu 8:8 si oba dva drželi své servisy a předváděli tenis krásných výměn a osud utkání musel rozhodnou až závěrečný tiebreak.
Ivan získal vedení 5:2, ale nedokázal je udržet, Tomáš vyrovnal na 5:5 a pak to již bylo kdo z koho. Nakonec se více štěstí usmálo na Ivana a po těžkém boji vyhrál 12:10 a získal důležitý první bod domácích.
Ve druhé dvouhře pak domácí Radovan Chrobák hladce přehrál Libora Matějku a stanovil průběžný stav na 2:0 pro CTH.
Čtyřhra měla určit zda domácí získají rozhodující třetí bod či se utkání ještě zdramatizuje. Domácí hráči Kobert s Chrobákem ale nedali Andrlemu T. s Matějkou ale žádnou šanci a jednoznačně vyhráli 6:1 a 6:3 a získali zaslouženě třetí bod.
Závěrečné souboje oba dva domácí hráči zvládli, zvláště Radek Chrobák předváděl vynikající tenis a Tomáši Andrlemu po úvodních 3:3 již pak moc šancí nedal a zvítězil 9:4, a Ivan Kobert s Liborem Matějkou pak vyhrál celkem v pohodě stejným poměrem, čímž domácí stanovili konečný stav na 5:0.

2. kolo Oblastní soutěž neregistrovaných

TK Radslavice- CTH Hranice 0:3

Tak dnešní tenisový zápas proti domácím Radslavicím, se odehrál za chladného počasí v jejich tenisovém areálu. Za domácí nastoupil v prvním singlu domácí jednička Marek Zemánek a naše nasazená jednička a posila týmu Radovan Chrobák. Utkání se odvíjelo v režii Radka, který první set hladce vyhrál, když udával tempo hry a domácí hráč se jen bránil. Druhý set Radek maličko povolil, což se mu vymstilo a v koncovce druhého setu se Radek "vyházel" a set prohrál, takže rozhodoval 3. set, kde Radek opět exceloval a jednoznačně soupeře přejel 6:1, čímž stanovil stav zápasu na 1:0 pro Hranice.

Ve druhém zápase další naše posila Pavel Žemla jednoznačně ve dvou setech přehrál Tomáše Slezáčka 2:0 na sety, kdy mu v podstatě nedal šanci cokoliv hrát, a po dvou singlech byl stav 2:0 na zápasy pro CTH Hranice.

Závěrečný debl Ivan Kobert s Radkem Chrobákem pak v klidu a v pohodě zvládli a své soupeře zemánka se Slezáčkem k ničemu nepustili a razantní a soustředěnou hrou zvítězili 6:2, 6:3 a stanovili výsledný stav 3:0 pro CTH Hranice.

Kluci jak Pavel tak i Radek zaslouží pochvalu za kvalitní výkon v singlech, a Ivan to v dblu zahrál takticky v klidu a v pohodě a naše vítězství bylo zasloužené a hladké. Po dvou iodehraných kolech máme v soutěži neregistrovaných plný počet bodů, a máme soutěž rozjetou velice dobře.